Proszę o werble… Zaczynam nowy projekt na Life Final Edited! Na blogu uruchamiam Atelier Pomysłów. O co tu chodzi? Już spieszę z wyjaśnieniem.

O tym, jak zmienić świat

Od początku wiedziałam, że Life Final Edited nie będzie pisaniem dla samego pisania. Chcę Ci realnie pomagać. Chcę, żeby w Twoim życiu pojawiły się dobre owoce.

Cały czas myślę o tym, jak to zrobić. Nie żeby brakowało mi pomysłów! Wręcz przeciwnie – lista idei na blogowe projekty pęka w szwach! Coraz to nowe koncepcje zajmują moją głowę i powoli dojrzewają w zaciszu mojego umysłu. I tylko z niepokojem zerkam na zegarek i zaglądam do bullet journala, by znaleźć na to wszystko czas.

Tylko… jak tu wybrać, od czego mam zacząć? Któremu z projektów poświęcić uwagę, skoro każdy zajmuje poczesne miejsce w moim sercu?

Wreszcie uznałam, że najlepiej… pozwolić zdecydować właśnie Wam, czytelnikom! I tak powstała idea Atelier Pomysłów.

Projekty szyte na miarę

Zależy mi na tym, żeby moje projekty były jak najbardziej dla Was. Dlatego spośród osób zainteresowanych danym projektem planuję wyłonić grupę osób, które zostaną testerami wersji beta. W tej grupie będziemy pracować nad tym, by przymierzyć i dopasować dany produkt do Waszych potrzeb.

Atelier Pomysłów – stwórzmy razem coś genialnego!

No dobrze, to jak to wszystko będzie działać?

1/ Na blogu zamieszka nowa zakładka – Atelier Pomysłów. W tej zakładce wstawię opis projektu, którego prototyp powstaje za kulisami.Pod opisem znajdziesz zapis na listę zainteresowanych tym projektem – będę Cię na bieżąco informować o tym, co się dzieje!

2/ Zadecydują Wasze głosy! Projekt, na który zapisze się najwięcej osób, ruszy z kopyta. Osoby zapisane na listę będą mogły decydować o kształcie projektu, odpowiadając na parę pytań.

3/ Spośród odpowiadających wybiorę grupę osób chętnych, które przetestują wersję beta. Wszelkie szczegóły znajdziecie w opisie projektu w Atelier Pomysłów.

4/ Testujemy! Jeśli załapiesz się do grupy testującej, dostaniesz dostęp do wersji beta. Tu będziemy pracować nad merytoryką! Oczywiście, kiedy powstanie pełna wersja, dostaniesz również do niej dostęp.

5/ Równolegle do testów będę ulepszać produkt, zgodnie z uwagami grupy testującej. Osoby zapisane na listę będą na bieżąco powiadamiane o postępach prac. Ostateczną wersję produktu udostępnię w ofercie bloga.

Projekty w Atelier Pomysłów

Jakie projekty pojawią się w Atelier Pomysłów? Będę je kolejno prezentować w nadchodzących tygodniach. Przy każdym opiszę więcej szczegółów.

Pozwól, że jeszcze chwilę zachowam moje pomysły w zanadrzu. Nie chcę odkrywać wszystkich kart naraz! Ale odkryję rąbka tajemnicy: na pewno znajdzie się tam propozycja nowej wersji Mapy Kompetencji… ale też mam na myśli coś rysunkowego!

Jeśli ciekawi Cię, jakie pomysły zamieszkają jeszcze na blogu, zajrzyj na poniższą stronę. Znajdziesz tam listę zapisu – te osoby będę informować o nowych projektach w pierwszej kolejności!

To do dzieła!

Cóż powiedzieć? Zakasuję rękawy i biorę się do pracy! Spodziewaj się nowych pomysłów już wkrótce!